RESTAURACJA / ORGANIZACJA IMPREZ

Fot

Oferujemy organizację dowolnych imprez i uroczystości (wesela, studniówki, chrzciny, komunie, jubileusze, stypy itp.). Do dyspozycji klientów oddajemy trzy sale - w zależności od liczby przewidywanych gości, oraz pełną obsługę gastronomiczną.

Najmniejsza - Sala Kominkowa - przeznaczona jest do obsługi imprez małych, kameralnych o liczbie gości nie przekraczającej 30 osób. Stonowana kolorystyka i stylowy wystrój sprawiają że organizowane tu spotkania nabierają bardzo osobistego charakteru. Salę Kominkową polecamy w przypadku organizacji spotkań biznesowych, oraz innych spotkań w małym gronie.

Sala restauracyjna jest przeznaczona na organizację imprez większych - maksymalnie dla około 100 osób. Dobrze nadaje się na organizacje wesel, komunii, chrzcin, oraz innych uroczystości okolicznościowych. Sala posiada pełne wyposażenie audio-video umożliwiające realizację wszelkich pokazów, szkoleń, seminariów oraz prezentacji.

Nasza największa sala - Sala Kawiarni "Zodiak" przeznaczona jest do organizacji dużych imprez masowych np. wesel, studniówek, biesiad śląskich, dancingów i zabaw. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza i wystroju w zależności od typu imprezy. Jednorazowo można tutaj pomieścić nawet 300 osób.